Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
NOCNA ADORACJA

"Moc w słabości się doskonali" – konferencja Ojca Waleriana Poźniak.

17.listopada 2017r. na naszym comiesięcznym spotkaniu Wspólnoty Mężczyźni Boga gościem specjalnym był misjonarz, na co dzień posługujący na Filipinach - Ojciec Walerian Poźniak ze Zgromadzenia Księży Marianów.
Jest to dla nas szczególna postać. Dość powiedzieć, że jest to brat naszego lidera - Marka Poźniak i był on, w pewnym sensie, inspiratorem dla założycieli naszej wspólnoty.
Poniżej zapis dźwiękowy z jego konferencji skierowanej do mężczyzn. To głębokie, refleksyjne, miejscami niezwykle osobiste i poruszające przesłanie. Usiądź więc wygodnie, zamknij oczy i przygotuj się na wyjątkowy czas. Pamiętaj, Jezus nie zbawia masek! Jakich masek? – zapytasz. Gdy przesłuchasz konferencję, zrozumiesz i na długo zapamiętasz te słowa – Jezus nie zbawia masek…

Aby odsłuchać konferencję, kliknij tutaj.Michał Piekara - Wolność w życiu mężczyzny - 2016-11-18

Czas, który spędzacie z Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie,jest najlepszym czasem, jaki możecie mieć na ziemi".
bł. Matka Teresa z Kalkuty

Zapraszamy wszystkich chętnych na nocną adorację w piątek 9.11.2018 z mszą świętą o 21:00 w Parafii Matki Bożej Królowej Polski.

Jako Mężczyźni Boga  służyć będziemy czuwając przez całą noc przed Najświętszym Sakramentem modląc się w intencjach, które nam powierzysz. 


Adoracja prowadzona będzie w ciszy (poza Mszą Św.) 

Podaj Swoją intencję: kliknij tutaj i wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami

  • Marek 
  • 601 849 393
  • Elbląg