Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
SESJA O DOJRZAŁEJ MĘSKOŚCI

“Sesja o dojrzałej męskości”
Najbliższy termin: jesień 2019


Może być tak że, mimo upływu lat żyjesz jak chłopiec. Zawsze masz rację, winę za twoje niepowodzenia ponoszą inni; masz swoje prawa, a obowiązki cię ograniczają; prawo do hobby to twoje święte prawo, wszyscy lubią wypić, a w pornografii nie ma nic złego. Możliwe, że uważasz, że w twoim wieku nic nie da się ze sobą zrobić. W trakcie sesji o dojrzalej męskości zajmiemy się zmianą Ciebie. Pomożemy ci być prawdziwym mężczyzną na wzór Jezusa. 
Warto dać sobie szansę. 

Sesja jest podzielona na dwie części, pomiędzy którymi jest około miesiąca czasu przerywy, którą uczestnicy poświęcają na samodzielną pracę nad sobą.

Koszt każdej z dwóch sesji: 100,00 zł od osoby plus dojazd. Koszty pokrywają nocleg i wyżywienie. Zaczynamy w piątek o 18.00. Kończymy w sobotę o 20.00. Niedziela dla rodziny. 

Zapraszamy cię, bracie! 

Skontaktuj się z nami

  • Marek 
  • 601 849 393
  • Elbląg