Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Konferencje

16 października 2018
Dekalog po męsku - wprowadzenie
"Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną."

Ks. dr Andrzej Kilanowski na zaproszenie Mężczyzn Boga porusza temat pierwszego przykazania bożego w kontekście roli mężczyzny w rodzinie.

Konferencja do obejrzenia26 października 2018
Dekalog po męsku - wprowadzenie

"Jam jest Pan Bóg twój, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli."

Jacek Jakubowski,  w konferencji wprowadzającej na nowy rok 2018/2019 dotyka pojęć, które nie powinny być obce żadnemu mężczyźnie. Jak Ty definiujesz honor, wolność i służbę w swoim życiu?

Konferencja do obejrzenia

"Moc w słabości się doskonali
" – konferencja Ojca Waleriana Poźniak.

17.listopada 2017r. na naszym comiesięcznym spotkaniu Wspólnoty Mężczyźni Boga gościem specjalnym był misjonarz, na co dzień posługujący na Filipinach - Ojciec Walerian Poźniak ze Zgromadzenia Księży Marianów.
Jest to dla nas szczególna postać. Dość powiedzieć, że jest to brat naszego lidera - Marka Poźniak i był on, w pewnym sensie, inspiratorem dla założycieli naszej wspólnoty.
Poniżej zapis dźwiękowy z jego konferencji skierowanej do mężczyzn. To głębokie, refleksyjne, miejscami niezwykle osobiste i poruszające przesłanie. Usiądź więc wygodnie, zamknij oczy i przygotuj się na wyjątkowy czas. Pamiętaj, Jezus nie zbawia masek! Jakich masek? – zapytasz. Gdy przesłuchasz konferencję, zrozumiesz i na długo zapamiętasz te słowa – Jezus nie zbawia masek…

Aby odsłuchać konferencję, kliknij tutaj.Michał Piekara - Wolność w życiu mężczyzny - 2016-11-18

Skontaktuj się z nami

  • Marek 
  • 601 849 393
  • Elbląg