Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Konferencje

“Sesja o dojrzałej męskości”
1-2 i 29-30 marca 2019, Krynica Morska


Może być tak że, mimo upływu lat żyjesz jak chłopiec. Zawsze masz rację, winę za twoje niepowodzenia ponoszą inni; masz swoje prawa, a obowiązki cię ograniczają; prawo do hobby to twoje święte prawo, wszyscy lubią wypić, a w pornografii nie ma nic złego. Możliwe, że uważasz, że w twoim wieku nic nie da się ze sobą zrobić. W trakcie sesji o dojrzalej męskości zajmiemy się zmianą Ciebie. Pomożemy ci być prawdziwym mężczyzną na wzór Jezusa. 
Warto dać sobie szansę. 

Sesja jest podzielona na dwie części: pierwsza z nich odbędzie się 1-2 marca, a druga 29-30 marca 2019 roku.

Zgłoszenia drogą telefoniczną do Marka (kom. 601 849 393) do dnia 22 lutego 2019.

Koszt każdej z dwóch sesji: 100,00 zł od osoby plus dojazd. Koszty pokrywają nocleg i wyżywienie. Zaczynamy w piątek o 18.00. Kończymy w sobotę o 20.00. Niedziela dla rodziny. 

Zapraszamy cię, bracie! Zapisz się!


18 stycznia 2019
Dekalog po męsku - III przykazanie
"Pamiętaj abyś dzień święty święcił."

Na zaproszenie katolickiej wspólnoty Mężczyźni Boga, ks. dr Zbigniew Grochowski wygłosił konferencję na temat kolejnego w naszej serii, trzeciego Bożego przykazania.

Konferencja do obejrzenia21 grudnia 2018
Dekalog po męsku - II przykazanie
"Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno."

Konferencja o. Mariusza Simonicz CSsR na zaproszenie wspólnoty katolickiej z Elbląga - Mężczyźni Boga, wygłoszona w Kościele Bożego Ciała w Elblągu, 21 grudnia 2018r.

Konferencja do obejrzenia16 listopada 2018
Dekalog po męsku - I przykazanie 
"Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną."

Ks. dr Andrzej Kilanowski na zaproszenie Mężczyzn Boga porusza temat pierwszego przykazania Bożego w kontekście roli mężczyzny w rodzinie.

Konferencja do obejrzenia26 października 2018
Dekalog po męsku
"Jam jest Pan Bóg twój, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli."

Jacek Jakubowski,  w konferencji wprowadzającej na nowy rok 2018/2019 dotyka pojęć, które nie powinny być obce żadnemu mężczyźnie. Jak Ty definiujesz honor, wolność i służbę w swoim życiu?

Konferencja do obejrzenia

"Moc w słabości się doskonali
" – konferencja Ojca Waleriana Poźniak.

17.listopada 2017r. na naszym comiesięcznym spotkaniu Wspólnoty Mężczyźni Boga gościem specjalnym był misjonarz, na co dzień posługujący na Filipinach - Ojciec Walerian Poźniak ze Zgromadzenia Księży Marianów.
Jest to dla nas szczególna postać. Dość powiedzieć, że jest to brat naszego lidera - Marka Poźniak i był on, w pewnym sensie, inspiratorem dla założycieli naszej wspólnoty.
Poniżej zapis dźwiękowy z jego konferencji skierowanej do mężczyzn. To głębokie, refleksyjne, miejscami niezwykle osobiste i poruszające przesłanie. Usiądź więc wygodnie, zamknij oczy i przygotuj się na wyjątkowy czas. Pamiętaj, Jezus nie zbawia masek! Jakich masek? – zapytasz. Gdy przesłuchasz konferencję, zrozumiesz i na długo zapamiętasz te słowa – Jezus nie zbawia masek…

Aby odsłuchać konferencję, kliknij tutaj.Michał Piekara - Wolność w życiu mężczyzny - 2016-11-18

Skontaktuj się z nami

  • Marek 
  • 601 849 393
  • Elbląg