Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualne Wydarzenia

KURS ALPHA  •  

Jaki jest sens życia?

Co się dzieje po śmierci?

Czy możliwe jest przebaczenie?

Jaki związek z naszym życiem ma Jezus?

Ty też masz pytania.      Spróbuj Alpha.  

Co to jest Kurs Alpha?

Alpha to cykl 11 interaktywnych spotkań, opartych na gościnności, wymianie poglądów i modlitwie, w czasie których odkrywamy podstawy chrześcijańskiej wiary. Każde spotkanie obejmuje posiłek, wykład i dyskusję w małych grupach.

Kto może wziąć udział?

Ta edycja Alpha jest skierowana wyłącznie do mężczyzn,

        którzy chcą zaznajomić się z chrześcijaństwem,

        którzy pragną odświeżyć sobie podstawy wiary.

Jakie tematy poruszamy?

Kim jest Jezus? Dlaczego Jezus umarł? Skąd mieć pewność co do swej wiary? Dlaczego i jak się modlić? Dlaczego i jak czytać Pismo Święte? W jaki sposób Bóg nas prowadzi dzisiaj? Jak przeciwstawiać się złu? Czy Bóg dzisiaj uzdrawia? Po co Kościół? (i inne)

Ile kosztuje?

Kurs Alpha jest darmowy (można złożyć dobrowolny datek na pokrycie kosztów posiłku).

Zaczynamy w poniedziałek 18 września 2017 roku o godz. 19.00 w kościele Bożego Ciała w Elblągu (ul. Robotnicza 29 – dojazd od ul. Bożego Ciała).

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału drogą mailową lub telefoniczną: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 530 008 988 – Mariusz.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Skontaktuj się z nami

  • Marek 
  • 601 849 393
  • Elbląg